Головна » 2011 » Лютий » 26

Туреччина нас буде пам'ятати довго

Якщо в першій грі для того, щоб забити 4 голи, збірної Україні знадобився цілий тайм, то в матчі зі збірною Туреччини менше шести хвилин. Глядачі тільки й встигали підхоплюватися зі своїх місць, щоб вітати успіхи української команди.

Першим відзначився Легчанов, який після передачі Іваняк від своїх воріт у дотик переправив м'яч у ворота. Він же у схожій манері забив і третій м'яч. А в проміжку між цими голами відзначився Рогачов, реалізувавши пенальті, який сам же і заробив. Гол Чепорняка сприйняли вже як само собою зрозуміле.

Наші футболісти увійшли в раж, практично не випускаючи суперника з його половини, і на 10-й хвилині рахунок став вже 5:0 - Овсянніков зі своєю лівою точно пробив з 8-ми метрів. Незабаром, у турецької збірної стало п'ять фолів, і при такому тотальну перевагу шосте по ... Читати далі »

Категорія: Футзал в Україні | Переглядів: 628 | Додав: Andrey | Дата: 26.02.2011 | Коментарі (0)