[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 20
  • 21
  • »
Форум » МФК Кардинал-Рівне » Створення ФАН-КЛУБУ » ФАН-КЛУБ Кардинал-Рівне
ФАН-КЛУБ Кардинал-Рівне
AndreyДата: Четвер, 18.11.2010, 00:18 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 128
Репутація: 32767
Статус: Offline
Є реальні плани створити фан-клуб. мета якого буде організація активних вболівальників.
Поки висловлюємо будь-які міркування з цього приводу.
 
СергійДата: Четвер, 18.11.2010, 01:47 | Повідомлення # 2
Група: Гості





Пропозиція класна. головне зорганізувати 20-30 людей. тільки ось наші вболівальники важкуваті на підйом.
 
KROKODILLERДата: Четвер, 18.11.2010, 11:15 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Модератори
Повідомлень: 102
Репутація: 24
Статус: Offline
треб шукати народ. зараз є десь близько 10 (це з врахування фанатів які були на балконі в суботу). .але з ними треба налагодити контакт а то в суботу я не встиг з ними, бо всі були роозстроєні тією поразкою і зразу порозходилися

ну я ще постараюсь когось підключити

 
SHZAДата: Субота, 20.11.2010, 23:27 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
до наступного домашнього матчу ще півтора місяці, в нас реально є час щоб потужно підготуватись, головне почати,) це саме складне, з*явиться 5 чоловік, і народ підтянеться. почати з нормальних зарядів,)..бо заряд "треба гол"...пізданутий на всю голову,))))))))))., прийти на матч в зелених футболках, можливо ідеї з*являться з банерами,)...всією грядкою оголошувати склад команди,)..ідеї будуть з*являтись, аби люди були, я знайшов вашу групу в ВК...маякуйте там або тут..будем щось думать, можливо я ще притягну чоловік 5,)
 
AndreyДата: Субота, 20.11.2010, 23:43 | Повідомлення # 5
Подполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 128
Репутація: 32767
Статус: Offline
Дуже добре що починається активність - це найголовніше, адже це показник того що ми стоїмо на вірному шляху.
Дійсно ідей дуже багато, думаю вони є в кожного. по можливості висловлюйтеся будемо думати. На разі головне це назбирати чоловік 10-15 інтузіастів, а там народ дійсно буде підтягуватися.
Слідкуйте за темою, не буду забігати на перед, але сподіваюся що з понеділка будуть більш конкретні ідеї стосовно фан-клубу...
 
KROKODILLERДата: Неділя, 21.11.2010, 15:34 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Модератори
Повідомлень: 102
Репутація: 24
Статус: Offline
з*явиться 5 чоловік, і народ підтянеться
========
ніфіга подібного не буде. по - перше яскравий приклад - Пульсар, до нас ніхто не підтягується, з самого початку (приблизно 1.5 місяця назад) нас було 4-5, були на кожній грі, валали, ніхто підходить і не думає, я сам почав пробивати через контакт і шукати народ, іншого виходу не бачив, вчора уже було 10 нас на балконі. по - друге, проти Локо весь балкон був забитий, а багато кричали? фіг там, пару чєлов. я був боковий з їхнього фан - клубу, ніхто навіть і рота не відкрив хто був лівіше від мене. просто в народу склався стереотип, тіп якщо ти фанат, то значить уже якийсь ненормальний, сам пересвідчувався коли ловив погляди кузьмічей)))

треба гол. це норм заряд який використовується і у великому футболі, не знаю чому він тобі не подобається

 
ГістьДата: Понеділок, 22.11.2010, 17:17 | Повідомлення # 7
Група: Гості





пульсар це не яскравий приклад,))))))) 1.це баскетбол, він не такий популярний як футбол, наприклад мені він взагалі паралельний,(((.2.пульсар грає в першій лізі..чи іншій(але не в супер), коли мфк рівне виступа в першій лізі,на матчах було присутньо пів залу, народ ходить на рівень ліги,(((...я пропустив тільки одну гру(з шахтарем)...я вас тільки чув на останній грі з локо...в тому то і діло..що ви "валали", неорганізовані крики.."фу"..і "каардинААААл" я б наприклад до такого приєднуватись б не хотів,((((..я НЕ підйобую, я розумію ви хоч щось робите,))..але це причина чому саме я не приєднався...я якраз був зліва.))))..а на рахунок "стереотипу фанатів"...то це в тільки в старших віком..а так мені здається ніхто фанів ненормальними не рахує,)...вся фішка в організаці...на матч з енергією приходили фани вереса..отам ребята дали "жизні"..до такого я б заздоволенням приєднався..не знаю тільки чому вони прийшли на один матч,(((...

Додано (22.11.2010, 18:17)
---------------------------------------------
на рахунок "треба гол"....це особиста непрязнь...в 2008 приїхала в "красне"...група підтримки львівського "тайму"....діти,))..матч рівняни вигравали 2-0..а в ітоге проїбали,(((...от тоді від тої дітвори я вперше почув цей заряд,))))..він мені якійсь "сільський"..а в великому футболі я його ніколи не чув,(((..а і ще...на матч з монолітом...прийшли хлопці..з львівським акцентом..підтримати кардинал...вони вивісили банер "свободи"...нічо проти партії не маю сам за неї голосував...але на футболі таке вивішувати повний *****,(((...то вони заряжали теж "треба гол"..отакі от в мене асоціації,))...прикольний би був заряд "ми рівняни ми рівняни"...

 
AndreyДата: Понеділок, 22.11.2010, 17:54 | Повідомлення # 8
Подполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 128
Репутація: 32767
Статус: Offline
І так відповім на останній пост.
По-перше, поки НАС там немає. є люди які підтимували (можливо і не досить організовано) з якими особисто я ще поки не спілкувався, є декілька людей і ініціатива про створення більш менш організованої групи підтримки, плани про банер, барабани, про виїзди в перспективі. але поки це перспектива і повірте ми робимо все иможливе щоб вже ця перспектива втілилась в реальність найближчого домашнього матчу проти Імпульса...
Такщо хто має бажання пишіть про готовність, рєструйтеся на сайті....
Більш конкретно стосовно фан-клубу буде відомо найближчими днями.
 
KROKODILLERДата: Понеділок, 22.11.2010, 20:39 | Повідомлення # 9
Майор
Група: Модератори
Повідомлень: 102
Репутація: 24
Статус: Offline
охохохо, пульсар не яскравий)))) та коли він грав у суперлізі не сильно народ тянувся до тих фанів, там була невеличка кучка їх, напостой, просто народ допомагав їм. не такий популярний?))))) ти дуже помиляєшся, коли вони грали в суперлізі, це була візитна картка рівного, а коли ще норм грав, не так як в останьому сезоні, зал був забитий (білет 8 грн був) весь, (по 700 - 800 глядачів в середньому було на іграх-статистика, а на кардиналі я так подивився 300 в середньому. може помилка, не знаю, бо був лише на 1 грі)то був фурор, не так як з локо дюсшка, коли приїжали перші команди - будівельники з азовмашами, яблуку не було де впасти, під таблом вся навіть та площадка була забита. а про атмосферу я взагалі мовчу, розрив мозга, вуха закладало в мене і не раз, коли я виходив після гри на вулицю. я прийшов на локо і тупо прозрів, 1 команда приїхала а атмосфера якась не та, народ не підтримує нормально команду, на яку я очікував (от шо називається привик до ігор пульсара в суперлізі). оте "фуу" рулить)))))))))), я ж кажу шо привик до баскєта, там не то шо фанати, а прості кузьмічі кричали))) суперники завжди нервували після такого і помилялися, гравці бк києва навіть говорили шо тут класна підтримка)) ппц, а шо кричати коли йде атака команди суперника? як їх збити з пантелику? кардинал кричали, бо кардинал по ходу ж грає)) не хотів приєднуватися? я б завжди приєднався до людей які підтримують клуб) а де ти там саме був? фотка є там де всі на балконі) записуйся у фан - клуб і давай свої ідеї і пропозиції, критикувати кожен може))
Мені пульсар тож був не цікавий поки я туди не попав
Фани вереса... я ваще не рахую це за фанатів, які ходять через раз. якщо є народ, то чого не ходити. ппц, а вконтакті як я з ними гризся через те шо вони не підтримують верес. їхня відповідь мені-ми взагалі не зобовязані підтримувати верес, наша мета виїзди, показати себе на виїзді і місто рівне. я про кардинал їх запитував, бо там так вийшло шо заторнули цю тему, то даже норм відповісти не захотів як вони підтримують клуб, тільки одне бу бу бу бу. от навіть після такого не хочу з ними мати справу. є там норм фанати, а є такі шо корчать з себе чорт зна що.
ДАВАЙТЕ СТВОРИМО ОКРЕМУ ТЕМУ ТУТ ЧИ ВКОНТАКТІ ХТО БУДЕ ПІДТРИМУВАТИ КАРДИНАЛ І КОЖЕН ПІДПИШЕТЬСЯ.
НАПРИКЛАД:
Я, +1
ТАМ, ВАНЯ +2
ЩЕ ХТОСЬ +3
і пішло поїхало, шоб знати реально скільки нас
 
SHZAДата: Вівторок, 23.11.2010, 11:17 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
читай уважніше мої пости,)))...я не говорив..що пульсар не "яскравий"..я просто тебе процитував..що це не "яскравий приклад"...який ти навів,)))...я відвідував пульсар..ще в році 2003-2004..там вхід був щось гривня чи що,)))..я прекрасно знаю що клуб був візитною карткою місця, ти говориш очевидні речі, які я не намагався заперечити,))...я просто наголосив увагу..на інертності вболівальників..і які причини цьому,))..не дай бог..кардинал в першу лігу..зал..і на половину не буде заповнений..люди приходять подивитись на чужі круті команди, але з кожною успішною грою кардинала....люди будуть приходити на кардинал...хоча знаючи наше бидло яке завжди недовольне..і якому треба за 5 грн. кучу видовища,(((((....до речі..які 300?????????????...на локо було чоловік якраз 600 мінімум,)))..фу рулить...коли його кричать не троє і не в "разнобой",(((....реаольний "загон"...коли 10 чоловік починають свистіть,(((...оце от рульоз,)))....(сам розпинаюсь але свистіть не вмію).....((((((...на рахунок заряду.."кардинал"..ти мене неправильно зрозумів...побачимся..то я поясню,що мені не сподобалося,)..критика..якраз в мене добросовісна...я написав..що не ПІДЙОБУЮ!!!...і наголосив..що краще хоча б щось,))...на балконі..я в голубій куртці...біля мене там тусили постійно два здорових мужика,))..чувак..то ж я уже з вами..я просто зайшов тоді як гість,)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))...на рахунок.хлопців .з вереса...знаєш кожен плавиться по своєму..їхня підтримка мені дуже сподобалася...якбо вони ще раз прийшли...я б був тільки за,)))
 
KROKODILLERДата: Вівторок, 23.11.2010, 11:32 | Повідомлення # 11
Майор
Група: Модератори
Повідомлень: 102
Репутація: 24
Статус: Offline
хех, знайшов відео з енергією і закинув в групу вконтакті. чьота не слышно фанатов, гг))))
я писав про середньостатстичну кількість вболывальників))) то шо проти локо було багато десь близько 600-700, це я знаю) ну як нема народу який не кричить і не засвистує, не мовчати ж тоді тим 5 які підтримують клуб, а може якось да підхватять інші)))
я бачив той банер шо був проти енергії на вересі, тільки не там де ультрас вереса, а зіншої протилежної сторони там де забор, я тоді ще памятаю бачив відео гри проти енергії і подумав, шо за пріколи, це тіпа ті самі пацани які були на кардиналі. от тепер не можу догнати чи це ті шо з ультраса чи інші
 
AndreyДата: Вівторок, 23.11.2010, 12:24 | Повідомлення # 12
Подполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 128
Репутація: 32767
Статус: Offline
Ну стосовно середньоъ выдвыдуваносты о навыть на гры з Монолытом в будный день було чоловык 400 не менше.
Тепер щодо організації підтримки, вже ввечері сподіваюся буде конкретна інфа стосовно подальшого розвитку. Зараз наша мета хоч якось зорганізуватися на матч проти Імпульса з ілічівська 1 грудня.
 
SHZAДата: Вівторок, 23.11.2010, 12:27 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
"я писав про середньостатстичну кількість вболывальників))) то шо проти локо було багато десь близько 600-700, це я знаю"..чувак...середньостатистична буде більша..на матчі з енергією і монолітом..людей було море..здається як грали з енергією..то на балконі ми стояли в два ряди,)))
"хех, знайшов відео з енергією і закинув в групу вконтакті. чьота не слышно фанатов, гг"..я точно не пам*ятаю на якому саме вони були матчі.але їх було чоловік 6-7, звук був,що від двадцяти,)))..вони рідко заряжали,але якісно,)..я був на вересі в серпні, грали проти динамо хм, то 5чол,(ці що були на енергії)..стояли біля кабін з тренерами і гравцями,)))..а ще чоловік 5(+якісь дівчата)..з банерами і прапорами...були на 17 секторі(здається)..можливо в них якійсь розкол,))))))))))))

Додано (23.11.2010, 13:27)
---------------------------------------------
Andrey
100%..вже потрібно щось думати,)..треба хоча б визначити скільки нас є,чи буде,)

 
AndreyДата: Вівторок, 23.11.2010, 12:33 | Повідомлення # 14
Подполковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 128
Репутація: 32767
Статус: Offline
SHZA
Поки є 5 чоловік че точно, сьогодні буду це питання стосовно фан-клубу активно вирішувати і ввечері тут відпишу про результати і подальші дії
 
KROKODILLERДата: Вівторок, 23.11.2010, 14:32 | Повідомлення # 15
Майор
Група: Модератори
Повідомлень: 102
Репутація: 24
Статус: Offline
гг, та ладно в 2 ряди:-D про стаистику, я дивився на спорт юа, не знаю може в них неточні дані. зал просто маленький, от і здається шо багато)
да, вони стояли біля тренерів ті фанати вереса
а хіба імпульс з іллічівська?
5 чоловік? шось маловато нас)))
 
Форум » МФК Кардинал-Рівне » Створення ФАН-КЛУБУ » ФАН-КЛУБ Кардинал-Рівне
  • Сторінка 1 з 21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 20
  • 21
  • »
Пошук: