Головна » 2010 » Грудень » 08

9 грудня о 16.00 на нашому сайті відбудеться онлайн трансляція повторного матчу 1/8 кубку України з футзалу.

Нагадаємо що перша гра завершилася з рахунком 4:3 на користь рівнян, тож будемо вірити у позитивний результат і в повторному матчі.

Онлайн трансляція з Шостки.

Початок о 16.00

Імпульс - Кардинал-Рівне ... Читати далі »

Категорія: Новини клубу | Переглядів: 1874 | Додав: Andrey | Дата: 08.12.2010 | Коментарі (70)

8-12 грудня відбудуться сім матчів 1 / 8 фіналу Кубка України з футзалу. Перший чвертьфіналіст став відомий після того, як ФК «Одеса» знявся з розіграшу, і в наступну стадію вийшов «Атлант» (Харків).

Про те, як будуть розвиватися події у відповідних кубкових матчах 1 / 8 фіналу, ви зможете дізнаватися на нашому сайті - поточний результат і автори забитих м'ячів будуть з'являтися після закінчення першого тайму, а остаточний рахунок відразу ж після фінальної сирени.

8 грудня
13.00 «Львівхолод» (Львів) - «Тайм» (Львів)
Перша гра - 2:8
Друга гра - 2:3

14.00 «Київ-НПУ» (Київ) - «Локомотив» (Харків)
Перша гра - 2:10
Друга гра - 0:5

15.30 «Катран» (Запоріжжя) - «Енергія» (Львів)
Перша гра - 4:8
 Друга гра - 0:2

16.00 «Ураган» (Іва ... Читати далі »

Категорія: Екстраліга | Переглядів: 553 | Додав: Andrey | Дата: 08.12.2010 | Коментарі (0)