Головна » 2010 » Грудень » 8 » 1 / 8 Кубка України з футзалу. Матчі-відповіді 8-9 грудня. Результати всіх матчів у режимі LIVE
11:28
8-12 грудня відбудуться сім матчів 1 / 8 фіналу Кубка України з футзалу. Перший чвертьфіналіст став відомий після того, як ФК «Одеса» знявся з розіграшу, і в наступну стадію вийшов «Атлант» (Харків).

Про те, як будуть розвиватися події у відповідних кубкових матчах 1 / 8 фіналу, ви зможете дізнаватися на нашому сайті - поточний результат і автори забитих м'ячів будуть з'являтися після закінчення першого тайму, а остаточний рахунок відразу ж після фінальної сирени.

8 грудня
13.00 «Львівхолод» (Львів) - «Тайм» (Львів)
Перша гра - 2:8
Друга гра - 2:3

14.00 «Київ-НПУ» (Київ) - «Локомотив» (Харків)
Перша гра - 2:10
Друга гра - 0:5

15.30 «Катран» (Запоріжжя) - «Енергія» (Львів)
Перша гра - 4:8
 Друга гра - 0:2

16.00 «Ураган» (Івано-Франківськ) - «ЛТК» (Луганськ)
Перша гра - 5:5
 Друга гра - 8:3

9 грудня
12.00 «ТВД» (Львів) - «Шахтар» (Донецьк)
Перша гра - 1:2
 Друга гра - 3:3

16.00 «Імпульс» (Шостка) - «Кардинал-Рівне» (Рівне)
Перша гра - 3:4
 Друга гра - 4:5

12 грудня
«АРПІ» (Донецьк) - «Локомотив-2» (Харків)
Перша гра - 2:2

Жеребкування 1 / 4 фіналу Кубка України пройде в Києві в Будинку футболу 10 грудня в 12.00.

Категорія: Екстраліга | Переглядів: 553 | Додав: Andrey | Рейтинг: 0.0/0