Головна » Архів матеріалів
У Харкові завершилися V юнацькі спортивні ігри з футзалу

У Харкові завершилися V юнацькі спортивні ігри з футзалу серед юнаків 1994 року народження, у фінальному турнірі яких взяли участь 8 команд, що представляють Київ та 7 областей України.

У завершальний день змагань проходили стикові матчі, в яких розподілялися місця з 1-го по 6-е. Через хворобу гравців команди Донецької області не відбувся матч за 7-8 місця, у результаті сьомий стала збірна Київської області, представники Донеччини залишилися на останньому місці.

Матч за 5-6 місця

Львівська обл. - Запорізька обл. - 5:1

Матч за 3-4 місця

Київ - Рівненська обл. - 9:6

... Читати далі »
Категорія: Екстраліга | Переглядів: 575 | Додав: Andrey | Дата: 20.12.2010 | Коментарі (0)

Львівський «Тайм» припинив участь у турнірі, «Кардинал-Рівне» без боротьби виходить у «Фінал чотирьох »

Як стало відомо Sport.ua, матчі 1 / 4 фіналу Кубка України з футзалу між командами «Тайм» і «Кардинал-Рівне»не відбудуться. Керівництвом львівського клубу прийнято рішення не продовжувати участь команди в кубковому турнірі.

Таким чином, команда «Кардинал-Рівне» стала першим учасником «Фіналу чотирьох»Кубка України.

Sport.ua

Категорія: Новини клубу | Переглядів: 506 | Додав: Andrey | Дата: 17.12.2010 | Коментарі (0)

Спаринги збірної України з футзалу у Херсоні пройшли на ура: дві перемоги у двох матчах!

12 грудня Збірна України з футзалу провела у Херсоні перший з двох товариських матчів з командою Молдови.

Гра закінчилася перемогою українців 3:0 (1:0). Голи: Дмитро Іванов, Дмитро Клочко, Дмитро Сорокін.

Наступного дня Збірна України з футзалу виграла в Херсоні і другий товариський матч у команди Молдови - цього разу з рахунком 8:2 (3:0).

Голи у збірної України: Дмитро Клочко, Дмитро Іванов, Валерій Замятін, Євген Рогачов-2, Сергій Чепорнюк, Петро Шотурма, Дмитро Федорченко

Sport.ua

Сьогодні в Будинку футболу відбулося жеребкування 1 / 4 фіналу Кубка України з футзалу

Результати жеребкування
1. «Ураган» - «Локомотив-2» (Харків) / «АРПІ» (Донецьк)
2. «Шахтар» - «Атлант» (Харків)
3. «Тайм» - «Кардинал-Рівне»
4. «Енергія» - «Локомотив»

Перші матчі пройдуть 18 грудня, матчі - відповіді - 29 грудня 2010 року.

Прийдіть і підтримайте клуб 29 грудня.

Категорія: Новини клубу | Переглядів: 664 | Додав: KROKODILLER | Дата: 10.12.2010 | Коментарі (3)

Імпульс (Шостка) - Кардинал-Рівне 4:5

Імпульс: Карпець Віктор, Носенко Володимир, Хімченко Сергій, Орел Євген, Деняк Сергій, Максимовський Андрій, Завгородній Роман, Селивоненко Іван, Білоус Владислав, Кролевецький Роман, Лавриненко Дмиторо

Кардинал-Рівне: Віталій Денюжкін, Сондак Володимир, Танський Віталій, Басич Олександр, Волох Роман, Данилюк Володимир, Піддубний Сергій, Паршиков Андрій, Чеботарьов Олег, Волянюк Михайло

Голи: Завгородний (2, 40), Деняк (17), Кролевецкий (23) - Волох (4, 30), Данилюк (28, 30), Паршиков (29)

Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться 10 грудня о 12.00

Матчі пройдуть 18 та 29 грудня.

9 грудня о 16.00 на нашому сайті відбудеться онлайн трансляція повторного матчу 1/8 кубку України з футзалу.

Нагадаємо що перша гра завершилася з рахунком 4:3 на користь рівнян, тож будемо вірити у позитивний результат і в повторному матчі.

Онлайн трансляція з Шостки.

Початок о 16.00

Імпульс - Кардинал-Рівне ... Читати далі »

8-12 грудня відбудуться сім матчів 1 / 8 фіналу Кубка України з футзалу. Перший чвертьфіналіст став відомий після того, як ФК «Одеса» знявся з розіграшу, і в наступну стадію вийшов «Атлант» (Харків).

Про те, як будуть розвиватися події у відповідних кубкових матчах 1 / 8 фіналу, ви зможете дізнаватися на нашому сайті - поточний результат і автори забитих м'ячів будуть з'являтися після закінчення першого тайму, а остаточний рахунок відразу ж після фінальної сирени.

8 грудня
13.00 «Львівхолод» (Львів) - «Тайм» (Львів)
Перша гра - 2:8
Друга гра - 2:3

14.00 «Київ-НПУ» (Київ) - «Локомотив» (Харків)
Перша гра - 2:10
Друга гра - 0:5

15.30 «Катран» (Запоріжжя) - «Енергія» (Львів)
Перша гра - 4:8
 Друга гра - 0:2

16.00 «Ураган» (Іва ... Читати далі »

У п'ятницю, 10 грудня о 12.00 в Будинку футболу (пров.Лабораторний 7А) відбудеться жеребкування 1 / 4 Кубка України з футзалу. Перші матчі пройдуть 18 грудня, а матчі у відповідь - 29 грудня 2010 року.

Один чвертьфіналіст уже визначився. Ним став харківський "Атлант". "Одесса" через фінансові труднощі відмовилася їхати в харків на повторну гру і таким чином припинила боротьку за кубок достроково.

8 грудня на наших футзалістів чекає не простий матч у Шостці. Це можливість бодай якось реалібілітуватися в очах болільників за прикрі поразки в чемпіонаті.

Матч у Рівному видався досить не простим і далося в знаки розслабленість і недооцінка суперника.

Юрій БАХОВСЬКИЙ, старший тренер "Кардиналу-Рівне":
- Можна було б сказати - "без коментарів", але… Нема нам виправдання у цій грі. Так сталося, що ми краще з командою "Ураган" граємо вдома і дуже тяжко нам даються ігри тут, в Івано-Франківську. Тут особлива атмосфера - вболівальники люблять міні-футбол і приходять підтримувати місцевих футболістів, в яких, напевно, відкривається друге дихання від хорошої підтримки.

Що я можу сказати, пам'ятаючи стартову гру в першому колі і сьогоднішній матч, то ваша команда стала кращою. Ще й бразильці, можна сказати, вносять певну родзинку в гру "Урагану", а українські хлопці, напевно, тягнуться за ними і от вам результат - команда почала вигравати важливі матчі і вдома, і на виїзді.

- Тобто можна говорити про те, що ви змінили свою думку щодо "Урагану"?
- Звичайно, я от так слідкую і мені по ... Читати далі »