Головна » 2011 » Лютий » 28
Рівняни на власному майданчику розтрощили гостей з Ковеля з рахунком 12:3. Варто відзначити, що гості приїхали не зовсім в оптимальному складі. Був відсутній кращий бомбардир першої ліги західної зони Володимир Бобилєв. Натомість в господарів не брав участь у грі Олександр Басич, який заліковує травму. Матч відбувався у форматі два тайми по 30 хвилин «брудного» часу. Рівна боротьба точилась лише у перші десять хвилин. Надалі рівняни повністю контролювали хід поєдинку і забивали голи на любий смак.
Склад «Кардиналу-Рівне»: Дєнюжкін(Пітуля) – Піддубний, Паршиков, Тригубець, Когут, Маринюк, Дармовіс – Данилюк, Чеботарьов, Танський, Волянюк, Сондак

... Читати далі »

Категорія: Новини клубу | Переглядів: 563 | Додав: Andrey | Дата: 28.02.2011 | Коментарі (0)