Головна » 2012 » Лютий » 12 » "Кардинал-Рівне" робить серйозну заявку на вихід у чвертьфінал.
16:05
"Кардинал-Рівне" робить серйозну заявку на вихід у чвертьфінал.
Кубок, 1/8 фіналу (перший матч). «Кардинал» (Рівне) - «ЛТК» 4:1 (1:0)
12 лютого 2012. 13:00. Рівне, спорткомплекс ДЮСШ № 4, 500 глядачів

«Кардинал»: 1.Денюжкін - 7.Маринюк, 10.Піддубний, 14.Паршиков (к), 30.Бондар О. - 5.Сондак, 9.Когут, 11.Ситник, 17.Басіч - 55.Кручок, 19 . Прислупский. Головний тренер - Сергій Піддубний. Запас: 32.Пітуля, 6.Гайдук.

«ЛТК»: 12.Сухомлинов (к) - 4.Разуванов, 7.Бурдюг, 8.Кузь, 14.Стрелец - 2.Цимбаляк, 6.Шурак, 11.Заворотний, 25.Смоловик - 5.Шпігарь. Головний тренер - Роман Ковальчик. Запас: 21.Савенко.

Голи: Маринюк, 20 (1:0). Маринюк, 22 (2:0). Маринюк, 23 (3:0). Сондак, 25 (4:0). Бурдюг, 39 (4:1).

Попередження: Заворотний, 33 («ЛТК»).
Арбітри: Андрій Івашина (Суми), Ігор Кравченко (Суми).
Інспектор АМФУ - Юрій Рудинський (Харків).

Мар'ян Маринюк робить хет-трик, а "Кардинал-Рівне" серйозну заявку на вихід у чвертьфінал.

В єдиній парі 1/8 фіналу Кубку України з футзалу, де зустрічались дві команди "Екстра-ліги", перемогу з великим рахунком, а разом з нею і вагому заявку на вихід до чвертьфіналу, зробив "Кардинал-Рівне" - рівняни з рахунком 4:1 переграла луганський "ЛТК".

За кілька секунд до перерви матчу Мар'ян Маринюк відкрив рахунок, а згодом на початку другого тайму відправив ще два м'ячі у ворота кіпера "ЛТК" Василя Сухомлинова. Господарі на цьому не зупинились, і Володимир Сондак довів рахунок до 4:0.

Гості лише на передостанній хвилині змогли відіграти один м'яч - цілі досяг точний удар новачка луганчан Андрія Бурдюга.

Матч-відповідь за вихід до чвертьфіналу суперники зіграють в Луганську 24 березня.

Sport.ua
Категорія: Екстраліга | Переглядів: 645 | Додав: KROKODILLER | Теги: кардинал лтк кубок україни | Рейтинг: 5.0/4