Головна » 2011 » Жовтень » 15 » "Єнакієвець" - "Кардинал-Рівне" 3:3 (1:0). МФК "Кардинал-Рівне" здобуває перші виїзні турнірні очки.
19:27

В протистоянні з "Єнакієвецем" у Донецьку рівняни поступались по ходу матчу 0:2, але під кінець гри навіть вийшли вперед, про те свою перевагу втримати не змогли. В підсумку бойова нічия 3:3.

Під завісу першого тайму Віталій Скорий рахунок відкрив, а вже на першій хвилині другої половини Олег Мірошник подвоїв перевагу своєї команди.

Але довго в ролі наздоганяючих гості не були - на 26-й і 27-й хвилинах Олександр Бондар двома точними ударами відновив рівновагу в матчі.

Крім цього, на 33-й хвилині вже «Єнакієвець» змушений був відіграватися. І їм це вдалося на 38-й хвилині. Від поразки команду врятував Валерій Замятін.

Наступну гру рівняни проведуть 29 жовтня, на виїзді проти львівської Енергії.
Категорія: Екстраліга | Переглядів: 488 | Додав: KROKODILLER | Рейтинг: 0.0/0