Головна » 2011 » Листопад » 12 » ЛТК (Луганськ) - Кардинал-Рівне 3:3
14:36
ЛТК (Луганськ) - Кардинал-Рівне 3:3
Кардинал-Рівне втрачає важливі очки в Луганську, випустивши перемогу наприкінці зустрічі, при цьому перемагавши по ходу гри 2-0.

12 листопада. Луганськ. СК «Старт». 12:00

Арбітри: В’ячеслав Дараган (Київ), Станіслав Туржанський (Запоріжжя).

Третій арбітр – Сергій Стрілецький (Луганськ). Хронометрист - Ігор Аладін (Луганськ).

Інспектор – Станіслав Ушкань (Кременчук). Делегат – Василь Симонов (Харків).

«ЛТК»: 1.Сухомлинов - 2.Цимбаляк, 10.Рось (к), 11.Заворотний, 14.Стрілець - 4.Разуванов, 6.Шурак, 8.Кузь, 9.Бессалов - 5.Шпигарь, 7.Василенко , 25.Смоловик. Головний тренер - Роман Ковальчик. Запас: 21.Савенко.

«Кардинал»: 32.Пітуля - 7.Маринюк, 10.Піддубний, 14.Паршиков (к), 30.Бондар О. - 8.Танський, 9.Когут, 23.Волянюк, 55.Федюк. Головний тренер - Сергій Піддубний. Запас: 1.Денюжкін, 5.Сондак, 11.Ситник.

Голи: Кузь (19), Заворотний (24), Рось (39) - Маринюк (12), Когут (18), Волянюк (28).

Попередження: Кузь (4).

Найкращі гравці: Володимир Разуванов - Андрій Пітуля.

Початок матчу був за господарями. ЛТК володіло перевагою, але втілити її у голи не могло. Вдало на останньому рубежі діяв Пітуля. А підопічні Сергія Піддубного діючи на контратаках змогли відкрити рахунок. Граючий тренер з центру віддав передачу на лівий фланг, звідки Маринюк точно пробив повз воротаря. Згодом «Кардинал» реалізував ще одну контратаку. Цього разу Федюк прострілив із правого флангу, а Когут замкнув штангу.

Але майже відразу луганчани один гол сквитали. Капітан ЛТК Рось виманив на себе захисника і воротаря і віддав передачу вільному Кузю, якому не склало проблем влучити у ворота із шести метрів. За мінімальної переваги «Кардиналу» команди пішли на перерву.

Після відпочинку господарям вдалось вирівняти рахунок. Смоловик віддав передачу з правого флангу, а Заворотний зловив м'яч зльоту і в дотик пробив повз Пітулю.

Пройшло 4 хвилини і «Кардинал» знову був попереду. Бондар пробив сильно і точно зі штрафного, Сухомлинов відбив м'яч, але точно на ногу Волянюку, який з лівого флангу забив третій гол.

За 3 хвилини до завершення поєдинку Роман Ковальчик пішов у ва-банк і замість воротаря на майданчик почав з'являтись Стрілець. І один раз господарям вдалось реалізувати більшість. Гол забив Рось.

Текстова трансляція матчу 10-го туру Екстра-ліги.

Матч завершився!

40' Тайм-аут ЛТК

39' Господарі продовжують грати без воротаря

39' Г-ООО-Л! Рось сильно пробив справа, м'яч від Федюка залетів у сітку. 3:3!

38' Пітуля від своїх воріт пробивав по порожніх воротах. Дуже неточно.

38' Господарі знову намагаються розіграти зайвого.

37' На воротах знову Сухомлинов.

37' Стрілець п'ятий польовий.

34' Шурак пробивав. Мимо.

32' Кузь вийшов один на один із Пітулею по лівому флангу, намагався перекатом обіграти воротаря, але у ворота не влучив.

31' Федюк втікав по лівому флангу, але Суомлинов вишов і зупинив прорив суперника.

29' Фоли 3:1

28' Г-ООО-Л! Бондар пробив сильно зі штарфного, Сухомлинов відбив м'яч із лівого нижнього кута, але м'яч відскочив до Волянюка, який з лівого флангу відправив м'яч у сітку. 2:3!

26' Смоловик пробивав у лівий нижній кут. Пітуля витягнув м'яч.

25' Кузь пробивав Пітуля відбив м'яч.

24' Г-ООО-Л! Заворотний віддав м'яч на правий фланг на Смоловика, який вперше вийшов на майданчик, той прострілив і Заворотний зльоту підправив у ворота. 2:2!

21' Розпочався другий тайм

20' Перший тайм завершився!

Гол!19' Г-ООО-Л! Рось з лівого флангу віддав в центр і Кузь з шести метрів поклав м'яч у ворота. 1:2!

Гол!18' Г-ООО-Л! Контратака. Федюк з правого флангу прострілив, і Когут замкнув дальню штангу. 0:2!

16' Тайм-аут ЛТК

14' Піддубний пробив мимо воріт

14' Бондар пробивав, виручив Сухомлинов.

Фол!14' Фоли 2:1

Гол!11' Г-ООО-Л! Піддубний з центру віддав на Маринюка і той з лівого боку пробив повз Сухомлинова. 0:1!

10' Федюк виходив сам на сам із воротарем, але був під гострим кутом і заробив лише кутовий.

10' "Кардинал" намагається заспокоїти гру і більше тримати м'яч.

9' Господарі володіють перевагою. По ударах в них відчутна перевага.

8' Вихід 2 в 2. СТрілець пробивав в ближній кут. Пітуля виручив.

7' Стрілець пробивав у дальню дев'ятку, Пітуля потягнув.

4' Кузь отримав попередження за зрив контратаки.

3' Зміна четвірок: Разуванов, Шурак, Кузь, Бессалов - Танський, Когут, Волянюк, Федюк.

1' Стартові четвірки: Сухомлинов - Цимбаляк, Рось, Заворотний, Стрілець; Пітуля - Маринюк, Піддубний, Паршиков, О.Бондар.