Головна » 2012 » Березень » 24 » Кардинал-Рівне в чвертьфіналі! +ВІДЕО
19:46
Кардинал-Рівне в чвертьфіналі! +ВІДЕО
 + ВІДЕО
ЛТК (Луганськ) - Кардинал-Рівне 6:5

Програючи після першого тайму 4 :1 Рівняни змусили понервувати своїх уболівальників, однак всетаки вийшли в 1/4 розіграшу кубкв України...

1/8 фіналу Кубка України (матч). «ЛТК» - «Кардинал» (Рівне) 6:5
перший матч - 1:4
24 березня 2012. 17:00. Луганськ, спорткомплекс «Старт», 350 глядачів

«ЛТК»: 21.Савенко (1.Сухомлинов (к), 29) - 4.Разуванов, 6.Шурак, 8.Кузь, 9.Безсалов - 2.Цимбаляк, 3.Литвинов, 7.Бурдюг, 11.Заворотний - 5.Шпигарь, 10.Рось. Головний тренер - Роман Ковальчик. Запас: -.

«Кардинал»: 32.Пітуля (1.Денюжкін, 9) - 7.Маринюк, 10.Піддубний, 14.Паршиков (к), 30.Бондар О. - 5.Сондак, 9.Когут, 17.Басіч, 19. Прислупский. Головний тренер - Сергій Піддубний. Запас: 11.Гайдук, 55.Кручок.

Голи: Безсалов, 1 (1:0). Маринюк, 2 (1:1). Шурак, 6 (2:1). Разуванов, 7 (3:1). Разуванов, 13 (4:1). Маринюк, 23 (4:2). Піддубний, 29 (4:3). Бондар, 36 (4:4). Бурдюг, 37 (5:4). Заворотний, 38 (6:4). Паршиков, 40 (6:5).

Попередження: Разуванов, 37; Заворотний, 39; Рось, 40 - Пітуля, 37; Піддубний, 37; Бондар, 37; Денюжкін, 39.

Арбітри: Олег Іванов (Дніпропетровськ), Віталій Поляков (Кривий Ріг).
Інспектор АМФУ - Володимир Фролов (Київ).

В цій екстремальній для обох команд ситуації позначився досвід гравців «Кардинал-Рівне». Мар'ян Маринюк забив другий гол у ворота господарів, чим поставив їх перед необхідністю забивати, як мінімум, двічі. Господарі явно занервували, в їхній грі з'явилася суєта і поспіх, чим скористалися спочатку Сергій Піддубний, а потім Олександр Бондар. І хоча незабаром по голу забили Андрій Бурдюг і Ярослав Заворотний, цього для загального успіху було мало. А перед сиреною крапку в матчі поставив Андрій Паршиков.