Головна » 2011 » Грудень » 28 » Екстраліга 14 тур. Кардинал-Рівне закінчує рік на 5 місці.
19:06
Екстраліга 14 тур. Кардинал-Рівне закінчує рік на 5 місці.

Після заключних матчів у 2011 році стало відомо, що Кардинал-Рівне, який цей тур пропускав. зберіг за собою 5 сходинку в турнірній таблиці.

"Локомотив" на виїзді переміг ЛТК

У матчі 14-го туру Екстра-ліги харківський "Локомотив" на визді переміг луганський ЛТК 3:2.

ЛТК (Луганськ) - "Локомотив" (Харків) - 2:3 (0:0)

28 грудня. Луганськ. СК «Старт». 12:00

Арбітри: Сергій Гроховецький (Київ), Сергій Кравцов (Київ).

Третій арбітр – Ігор Аладін (Луганськ). Хронометрист – Ігор Ємєльянов (Луганськ).

Інспектор – Валерій Михальський (Київ). Делегат – Габор Вайда (Львів).

ЛТК: Сухомлинов - Цимбаляк, Рось, Заворотній, Стрілець - Разуванов, Шпигар, Шурак, Кузь - Литвинов, Василенко.

"Локомотив": Литвиненко - Білоцерківець, Сірий, Воронін, Кисельов - Є.Клочко, Камеко, Кондратюк, Д.Сорокін - О.Сорокін, Федорченко, Д.Клочко.

Голи: Рось (33), Камеко (38, авт.) - Д.Клочко (22), О.Сорокін (24), Білоцерківець (38).

Попередження: Кондратюк (37).

Перший тайм поєдинку був без голів. Зате роззабивались команди по перерві.

З початку другого тайму "Локомотив" доволі швидко забив два голи. Відкрив рахунок Дмитро Клочко, який вже схоже оговтався від травми. Він влучно пробив з флангу і м'яч від штанги залетів у ворота. Через дві хвилини Олександр Сорокін реалізував вихід сам на сам із Сухомлиновим - 0:2.

ЛТК не здавався. І капітан команди Рось точно пробив під перекладину на 33-ій хвилині. За 3 хвилини до сирени господарі почали грати із п'ятим польовим, роль якого виконував Стрілець. І доволі швидко ЛТК вдалось зрівняти рахунок. Це Камеко зрізав м'яч у ворота після прострілу Кузя.

Але "Локомотив" відразу взяв тайм-аут і на цій ж хвилині Білоцерківець ударом під перекладину вирвав перемогу для "залізничників" - 2:3.

"Моноліт" впевнено здолав чемпіона

Харківський "Моноліт" у матчі 14-го туру Екстра-ліги впевнено здолав чемпіона країни івано-франківський "Ураган".

"Моноліт" (Харків) - "Ураган" (Івано-Франківськ) - 5:1 (2:0)

28 грудня. Харків. СК «Каразинський». 12:30

Арбітри: Андрій Івашина (Суми), Ігор Кравченко (Суми).

Третій арбітр – Вадим Шевчук (Харків). Хронометрист – Юрій Воложенко (Харків).

Інспектор – Володимир Коп’як (Одеса). Делегат – Віктор Травський (Рівне).

"Моноліт": Гурко - Юнаков, Рибак, А.Чуднов, Мінаєв - Аветісян, Сколотій, Ланко, Воронько - Баєв, Бурдюг, Долгов, Кравченко.

"Ураган": Ципун - Карліньос, Цвєлих, Королишин, Валенко - Кіндратів, Сержао, Тменов.

Голи: Аветісян (8), Рибак (10), Сколотій (28), Юнаков (29, 36) - Королишин (37).

Харківський "Моноліт" на мажорній ноті пішов на новорічну паузу. У останньому матчі 2011 року підопічні Віталія Чернишова перемогли "Ураган" 5:1.

Все ж травми переслідують "Ураган" і на цю гру головний тренер гостей Сергій Гупаленко назбирав лише 7 польових гравців. Їм було важко протистояти проти повноцінної команди Віталія Чернишова. У першому таймі "Моноліт" двічі відзначився у воротах Ципуна. Спочатку Аветісян скористався пасом Воронька і ударом з лінії штрафного майданчика відкрив рахунок. А через дві хвилини Рибак забив другий гол.

Все ж брак гравців відчувався у "Урагану" і з 26 хвилини гості вирішили грати без воротаря, функції якого виконував Валенко. За це гості й поплатились. Сколотій і Юнаков впродовж двох хвилин забили ще два голи. На 36-ій хвилині знову Юнаков вразив порожні ворота "Урагану".

Все ж чемпіон зумів забити гол престижу, який у активі молодого Королишина.

"Енергія": один гол, три очки

Львівська "Енергія" у 14-му турі Екстра-ліги мінімально перемогла "Єнакієвець" 1:0.

«Енергія» (Львів) – «Єнакієвець» (Єнакієве) – 1:0 (1:0)

28 грудня. Львів. ПС «Галичина». 12:30

Арбітри: Олег Іванов (Дніпропетровськ), Дмитро Безпорочний (Луганськ).

Третій арбітр – Андрій Лютий (Львів). Хронометрист – Ігор Якимишин (Львів).

Інспектор – Юрій Веремчук (Рівне). Делегат – Василь Симонов (Харків).

«Енергія»: Лисенко - Якунін, Овсянніков, Павленко, Струк - Макаєв, Чепорнюк, Тригубець, Д.Бондар – Рогачов.

«Єнакієвець»: Мельник - Хурсов, Нестерук, Зам’ятін, Мірошник - Доманський, В.Чуднов, Скорий, Сільченко – Задорожний.

Гол: Якунін (14, дабл-пенальті).

Попередження: Зам’ятін (2), Сільченко (34).

Найкращі гравці: Денис Овсянніков - Валерій Зам’ятін.

Львівська "Енергія" на новорічну перерву пішла у ранзі лідера Екстра-ліги. Другий матч поспіль підопічні Станіслава Гончаренка (а точніше сказати Миколи Сича, адже головний тренер відбуває дискваліфікацію) перемагають суперника із мінімальним рахунком 1:0.

ЦЬого разу єдиний гол у ворота суперника хабив Сергій Якунін. При чому єдиний гол у зустрічі був забитий із дабл-пенальті за шостий фол гостей. Сталось це на 14-ій хвилині матчу. Якунін вміло влучив із десятиметрової позначки у нижній лівий кут. Як команди й не старались, але рахунок залишився незмінним.

Гра без воротаря в останні три хвилини не принесла успіху "Єнакієвцю".

Категорія: Екстраліга | Переглядів: 481 | Додав: Andrey | Теги: 14 тур, футзал, екстраліга | Рейтинг: 0.0/0