Головна » 2011 » Квітень » 09

Одинадцять м'ячів побачили глядачі матчу «Кардинал» - «ТВД». Початок цьому гольовому безумству було покладено вже на четвертій хвилині зустрічі. Коли оборона гостей порушила правила у власному воротарському майданчику. Пенальті був більш ніж очевидним, і суддя, не сумніваючись ні секунди, вказав на точку. До м'яча підійшов Сергій Тригубець і холоднокровно перехитрив Колтка - 1:0.

Швидкий гол розпалив господарів, які вірили в осічку «Єнакієвця» в Севастополі, і погнав їх уперед. Дві хвилини потому відмінний шанс подвоїти рахунок втратив Чеботарьов. Басіч, на замаху прибравши Дениса, видав розкішний пас під удар Олегу, але той пробив поруч зі штангою. Гості зуміли організувати гідну відповідь лиш ... Читати далі »

Категорія: Екстраліга | Переглядів: 710 | Додав: Andrey | Дата: 09.04.2011 | Коментарі (1)