Головна » 2011 » Лютий » 25
ЧЄ-2012 з футзалу. Кваліфікаційний раунд. Група 5. 2 тур. Анонс
Другий день кваліфікаційного раунду відбіркового турніру ЧЄ-2012 з футзалу, матчі якого проходять у Харкові, у групі 5 відкривають невдахи першого туру - збірні Бельгії та Угорщині.

Кожна з команд у своєму прем'єрному матчі провела по одному хорошому тайму, але і по одному провального. І це останнє обставина привела до того, що для бельгійських і угорських футзалістів сьогоднішня гра, по суті, є «матчем смерті» - для переможеного перспектива зіграти у фінальній частині чемпіонату Європи відсувається аж до 2014 року.

Які сильні та слабкі сторони вдалося помітити у цих команд в перший ігровий день? Угорська команда дуже непогано почала свій матч проти збірної Туреччини, багато пресингувала, ніж припиняла спроби атак суперника в самому їх зарод ... Читати далі »
Категорія: Футзал в Україні | Переглядів: 543 | Додав: Andrey | Дата: 25.02.2011 | Коментарі (0)

Геннадій Лисенчук: «Будемо робити висновки»
Головний тренер збірної України з футзалу розчарований результатом другого тайму матчу з Бельгією
Своєю думкою про поєдинок збірних України і Бельгії поділився головний тренер збірної України Геннадій Лисенчук.

- Ми задоволені, що результат виявився переможним. Але злегка розчаровані тим, що програли другий тайм, тим більше, що в першому вели 4:0. Будемо робити висновки. Прикро пропустити три голи і не забити не одного. Може, хлопці береглися для завтрашнього матчу. Також сьогодні ми подивилися у справі кількох молодих гравців.

- Може, стали пропускати через нервозності?
- Просто десь зменшили обороти. В кінці матчу нерви у всіх були напружені до межі, останні півтори хвилини хлопці вже не йшли вперед, тримали м'яч.

- Збірна України грала ... Читати далі »

Матч збірна України розпочала без розвідки, відразу ж перемістившись на половину суперника. За рахунок частої зміни четвірок підтримувався високий темп, у той час як головний тренер збірної Бельгії міняв своїх футболістів по одному.

Поки наші футболісти пристрілювалися дальніми ударами, на 5-й хвилині допустили обрізку, в результаті якої Фоссе з Папаніколау вийшли «два в нуль», але, на щастя для збірної України, неточною передачею запороли момент ... За що через дві хвилини були накази належним чином . Красиву комбінацію за участю Овсянникова та Чепорнюка ударом у верхній кут завершив Легчанов.

Намагаючись скористатися розгубленістю бельгійців, наші хлопці «накрили» суперника жорстким пресингом, що дозволило взяти м'яч під свій контроль. Чепорнюк з Овсянниковим вдвох вийшли на одного захисника, «урагановец» вирішив розібратися з ... Читати далі »