Головна » 2010 » Листопад » 11

Сезон несподіванок продовжуэться. Після того як Шахтар невдало розпочав сезон та останньої доволі крупної поразки на власному майданчику середняку вищої ліги харківському Моноліту, мабуть, не багато хто з вболівальників та й фахівцыв вірив що донечани здолають чемпіона. Однак Шахтар здивував всіх і здобув вольову перемогу.

«Тайм» - «Шахтар (Донецьк)" - 2:3
Львів. Палац спорту «Галичина»

«Тайм»: Лисенко - Овсянніков, Якунін, Кондратюк, Павленко - Скорий, Д. Бондар, Макаєв, Шевченко - Оліщук, Легчанов
«Шахтар»: Сагайдаченко - Дяк, Юнаков, Воронін, Мірошник - Вершинін, Калуков, Вахула, Дрьомов, Свиридов, Стрільців
Арбітри: Туржанський (Запоріжжя), Хоботов (Київ)
Голи: Овсянніков (8), Кондратюк (39) - Юнаков (17), Калуков (24), Воронін (30) ... Читати далі »

Категорія: Екстраліга | Переглядів: 644 | Додав: Andrey | Дата: 11.11.2010 | Коментарі (0)

Асоціація міні-футболу досягла домовленості про участь національної збірної України в міжнародному турнірі в Азербайджані.

У турнірі, який пройде в Баку, візьмуть участь чотири національних збірних. Терміни проведення з 4 по 9 лютого 2011 року (матчі сото 5,6 і 8 лютого).

Після закінчення турніру наша збірна зіграє два товариські матчі зі збірною Ірану 11 і 13 лютого в Ірані.

Також жіноча збірна з футзалу проведе два товариських матчі зі збірною Ірану з 21 по 24 лютого 2011 року в Ірані.

Місячна перерва у чемпіонаті, судячи з усього, не пішла на користь міні-футбольному клубу «Кардинал-Рівне». Після серії невдач підопічні Юрія Баховського зазнали розгрому в Єнакієвому від клубу «Єнакієвець» з доволі нескромним рахунком — 2:9.

Гра у рівнян не заладилася вже від початку. Після двох помилок на 6-й хвилині рахунок був 0:2, а на 18-й — 0:4. Багатою на прикрості для нас була остання хвилина матчу. У нашого голкіпера Віталія Дєнюжкіна здали нерви, коли проти нього грубо зіграв суперник: супернику — попередження, Дєнюжкіну — вилучення. І майже одразу земляки Президента України відзначилися вп’яте. Зважаючи на рахунок, у другому таймі наш наставник вирішив йти ва-банк, зігравши без воротаря з п’ятьма польо ... Читати далі »
Категорія: Новини клубу | Переглядів: 796 | Додав: Andrey | Дата: 11.11.2010 | Коментарі (0)